Prezenty walentynkowe🌷💚

Miłość niejedno ma imię.

W przypadku Kobiety która lubi się podobać ukochanej osobie, wspaniałym sposobem na wyrażenie uczuć, może okazać się wyjątkowy prezent walentynkowy w postaci bonu na zakup stylizacji w naszej pracowni bądź z naszej strony WWW.

Wasza ukochana może odwiedzić naszą pracownię i sama dokonać wyboru idealnej kompozycji.

Drodzy Amorzy i drogie Amorzyce, Kobiety uwielbiają piękne stylizacje i kwiaty. Zapraszamy do wyboru Bonu Walentynkowego.

Informujemy również, że do końca tygodnia mamy 30% rabatu na całą kolekcję.

Butik z odzieżą kobiecą

Strój to rama, w której jest model i jego otoczenie. To pewnego rodzaju harmonia pomiędzy krojem, tkaniną i samą kobietą, jej sposobem chodzenia, ekspresją ruchów. Lubimy, gdy nasze ubrania nosi się z nonszalancją i luzem.

Mówimy o sobie, że projektujemy grzeczne sukienki dla anarchistek.

Zapraszamy Cię do zapoznania się autorskimi propozycjami prezentowanymi na stronie. Jeśli natomiast chcesz ich dotknąć i sprawdzić jak w nich wyglądasz – odwiedź nasz butik w Warszawie.

BESTSELLERS

WSZYSTKIE KATEGORIE
Suknie ślubne z pracowni projektanckiej
Odzieżowego Pola

Umów się na wizytę

Opinie

Zobacz wszystkie

SZYCIE NA MIARĘ
i PERSONALIZACJA

Uszyjemy specjalnie dla Ciebie!

Szycie na miarę to nie tylko pełne dopasowanie kroju do sylwetki, ale przede wszystkim pełna personalizacja. To dzięki niej każda koszula, spódnica, spodnie, sukienka czy płaszcz będą miały niepowtarzalny charakter.
Dzięki temu możesz zdecydować się na fason, długość, styl i charakter oraz dobrać każdy detal wg. swojego gustu - rodzaj i kolor tkaniny, podszewki, użytych guzików, zamków.

Umów się na spotkanie: 607 777 690

Zobacz więcej