Butik z odzieżą damską

Jesteś tu, ponieważ szukasz ubrań zaprojektowanych przez polską projektantkę, tworzonych z pasją sukienek, damskich płaszczy, żakietów i innych składowych kobiecego ubioru. Są one nie tylko wygodne, ale przede wszystkim sprawiają, że z uśmiechem otwierasz szafę i z przyjemnością patrzysz w lustro. Właśnie takie ubrania są w internetowym butiku Odzieżowe Pole.

Kreatywna kobiecość!
Wszystkie propozycje, jakie znajdziesz na stronie, stworzyła polska projektantka mody Marzena Ratowska. To modele o oryginalnym kroju, wygodne ale równocześnie kobiece i z umiarem podkreślające zalety sylwetki. Dzięki kreatywności projektantki i profesjonalnemu zespołowi w pracowni bawimy się inspiracjami. Sięgamy po kimona, modele gorsetowe, stroje nawiązujące do różnych historycznie mód. Na co dzień klasyka z delikatnym zadziorem a od święta oryginalność i wyrazisty detal. Kolekcje Odzieżowego Pola są niepowtarzalne również dzięki temu, że szyjemy nasze ubrania w krótkich seriach – takich sukienek, płaszczy, żakietów nie znajdziesz w żadnej sieciówce!

Zapraszamy Cię do zapoznania się autorskimi propozycjami prezentowanymi na stronie. Jeśli natomiast chcesz ich dotknąć i sprawdzić jak w nich wyglądasz – odwiedź nasz butik w Warszawie!

BESTSELLERS

WSZYSTKIE KATEGORIE
Suknie ślubne z pracowni projektanckiej
Odzieżowego Pola

Umów się na wizytę

Opinie

Zobacz wszystkie

SZYCIE NA MIARĘ
i PERSONALIZACJA

Uszyjemy specjalnie dla Ciebie!

Szycie na miarę to nie tylko pełne dopasowanie kroju do sylwetki, ale przede wszystkim pełna personalizacja. To dzięki niej każda koszula, spódnica, spodnie, sukienka czy płaszcz będą miały niepowtarzalny charakter.
Dzięki temu możesz zdecydować się na fason, długość, styl i charakter oraz dobrać każdy detal wg. swojego gustu - rodzaj i kolor tkaniny, podszewki, użytych guzików, zamków.

Umów się na spotkanie: 607 777 690

Zobacz więcej