𝗝𝗘𝗦𝗧𝗘𝗠 𝗞𝗢𝗕𝗜𝗘𝗖𝗔, #POLEcamOdzieżowe

Wiemy, że Kobiety kochają być kobiece i puszczać oko do świata tym, co ubierają. Z okazji Świąt Odzieżowe Pole puszcza oko do Ciebie! 

𝗨𝗪𝗔𝗚𝗔
- 𝗦́𝗪𝗜𝗔̨𝗧𝗘𝗖𝗭𝗡𝗬 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦

Jeśli chcesz wygrać bon na nowe, niebanalne ubranie do swojej szafy, połączony z wizytą w naszej pracowni i darmową poradą stylistki - zrób trzy proste kroki:

✅ wybierz z szafy sukienkę, która najbardziej podkreśla Twoją osobowość,

✅ napisz nam, jakie cechy Twojego charakteru wydobywa i dlaczego są one dla Ciebie ważne,

✅ wrzuć zdjęcie wraz z wpisem w komentarzu tego posta i hasłem #POLEcamOdzieżowe.

Konkurs potrwa do 𝟭𝟲.𝟭𝟮.𝟮𝟬𝟮𝟮 𝗿. a wynik zostanie ogłoszony dnia 𝟭𝟳.𝟭𝟮.𝟮𝟬𝟮𝟮 𝗿. pod postem konkursowym. Szczegółowy regulaminu konkursu dostępny tutaj:

❗Nie trać czasu! Sięgnij do szafy i cyknij fotkę – Twoja przyjemność goszczenia w naszej pracowni jest tego warta❗

Butik z odzieżą kobiecą

Strój to rama, w której jest model i jego otoczenie. To pewnego rodzaju harmonia pomiędzy krojem, tkaniną i samą kobietą, jej sposobem chodzenia, ekspresją ruchów. Lubimy, gdy nasze ubrania nosi się z nonszalancją i luzem.

Mówimy o sobie, że projektujemy grzeczne sukienki dla anarchistek.

Zapraszamy Cię do zapoznania się autorskimi propozycjami prezentowanymi na stronie. Jeśli natomiast chcesz ich dotknąć i sprawdzić jak w nich wyglądasz – odwiedź nasz butik w Warszawie.

BESTSELLERS

WSZYSTKIE KATEGORIE
Suknie ślubne z pracowni projektanckiej
Odzieżowego Pola

Umów się na wizytę

Opinie

Zobacz wszystkie

SZYCIE NA MIARĘ
i PERSONALIZACJA

Uszyjemy specjalnie dla Ciebie!

Szycie na miarę to nie tylko pełne dopasowanie kroju do sylwetki, ale przede wszystkim pełna personalizacja. To dzięki niej każda koszula, spódnica, spodnie, sukienka czy płaszcz będą miały niepowtarzalny charakter.
Dzięki temu możesz zdecydować się na fason, długość, styl i charakter oraz dobrać każdy detal wg. swojego gustu - rodzaj i kolor tkaniny, podszewki, użytych guzików, zamków.

Umów się na spotkanie: 607 777 690

Zobacz więcej