Sukienka od Polskiej Projektantki szyta na miarę!

O ile wiele elementów przygotowań ślubnych można załatwić online, o tyle jest kilka punktów, do których jest potrzebna nasza bezpośrednia wizyta. Jednym z takich obowiązkowych spotkań jest właśnie dość oczywisty wybór sukni ślubnej.

Suknie ślubne powinny być zamawiane od siedmiu miesięcy przed ślubem do jednego miesiąca przed uroczystością. Również w tym wypadku sprawdza się zasada, że im wcześniej tym lepiej. Uszycie sukni ślubnej na zamówienie wiąże się nie tylko z samym procesem projektowania, ale przede wszystkim poznaniem panny młodej, jej sposobu bycia, charakteru, upodobań oraz oczekiwań. Im wcześniej się spotkamy tym więcej będziemy mieć czasu na poznanie siebie nawzajem. Również będziesz mieć pewność, że zdążymy omówić wszystkie ważne aspekty podczas projektowania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Wszystkie panny młode zapraszamy na bezpłatne konsultacje do pracowni Odzieżowego Pola, na których bezpłatnie doradzimy i podpowiemy jaki krój najlepiej sprawdzi się do figury, z jakich tkanin możemy uszyć sukienkę ślubną oraz które materiały najlepiej sprawdzają się przy wybranych krojach.

Zachęcamy do pokazania nam swoich pomysłów, które pomożemy Ci zrealizować. Z chęcią podzielimy się naszym 30 letnim doświadczeniem, aby każda Panna Młoda wyszła zadowolona z ostatecznego efektu.

Co ważne koszt sukni ślubnej szytej na miarę w pracowni projektanckiej Odzieżowego Pola wcale nie musi być wysoki, a zaczyna się już od 800 zł.

Konsultacje ślubne krok po kroku
(aż do ostatecznego wyboru i odbioru sukni):

 1. Zadzwoń i umów się na wizytę przedślubną - minimum miesiąc przed ślubem!
 2. Razem przedyskutujmy jakie są Twoje oczekiwania co do sukni ślubnej. Spotkanie jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje.
 3. Przymierzanie różnych fasonów sukni.
 4. Zdjęcie miary.
 5. Analiza przymierzonych modeli oraz oczekiwań co do ostatecznego wyglądu (omówienie wszystkich za i przeciw).
  Pomyśl o swoich bliskich i o tym jaka suknia ślubna spodobałaby im się najbardziej i dlaczego?
  Na spotkanie weź ze sobą mamę, zaufaną koleżankę/kolegę. Ich wsparcie i opinia na pewno się przyda przy rozmowach oraz wyborze.
 6. Podejmij decyzję od razu lub daj sobie czas i spotkajmy się jeszcze raz!
 7. Wycena sukni ślubnej. Wpłata zaliczki.
 8. Wstępna przymiarka uszytego pierwowzoru sukni. Ilość przymiarek nie jest limitowana i zależy od potrzeby. (weź ze sobą buty o tej samej wysokości obcasa, o ile już nie masz butów ślubnych)
 9. Dobór dodatków (o ile wcześniej jeszcze tego nie ustaliliśmy)
 10. Ostateczny odbiór sukni ślubnej (data zależy od Ciebie).

Postaw na wyjątkową suknię ślubną szytą na miarę! Znajdź dla siebie coś, czego nie oferują inne salony ślubne!

Zarezerwuj wizytę przedślubną!