Tworzymy ponadczasową, kobiecą modę, która pozwala naszym klientkom zyskać pewność siebie i poczuć się swobodnie w każdej sytuacji. Wiemy, że piękno nie ogranicza się do noszonego rozmiaru, dlatego chętnie podejmujemy się szycia sukienek dla niestandardowej sylwetki. Znamy tajniki doboru barw do kolorytu skóry oraz sposoby odpowiedniego dopasowania kroju i tkanin do różnych typów sylwetek. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą.

Fachowe doradztwo połączone z bogatym, niemal 30-letnim doświadczeniem to nie wszystko. Zaoferujemy Ci także indywidualne podejście i pomoc polskiej projektantki mody – Marzeny Ratowskiej.

Szycie na miarę Twoich pragnień

Nie masz pomysłu na strój? Nie szkodzi, zainspirujemy Cię !

Właśnie zmieniłaś pracę i potrzebujesz eleganckiej sukienki biznesowej, która podkreśli Twój profesjonalny wizerunek? Marzysz o stroju na specjalną okazję, który podkreśli Twoje atuty? Na ślub, wesele lub inną uroczystość rodzinną ? Na Święta, Sylwestra lub inny wyjątkowy wieczór ? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Skontaktuj się z nami - niezależnie od tego, czy mieszkasz w Warszawie, czy poszukujesz sukienki na miarę online.

Zaprojektuj swoją sukienkę przy filiżance pysznej kawy.

Zanim rozpoczniemy pracę, zaparzymy pyszną kawę i zapytamy Cię o Twoje oczekiwania. Przedstawimy Ci pomysły, które staną się punktem wyjścia do stworzenia Twojej kreacji.

Proponujemy:

  • doradztwo kolorystyczne
  • pomoc w doborze wysokiej jakości tkanin;
  • kompleksową opiekę stylistyczną i techniczną – począwszy od wspólnego stworzenia wizji stroju, aż po ostatnią przymiarkę;

Dopasujemy formę i krój do Twoich upodobań, sylwetki oraz osobowości. Dobierzemy idealne dla Ciebie barwy i zaproponujemy najlepsze struktury tkanin, które podkreślą atuty Twojej urody. Przygotujemy specjalnie dla Ciebie zestawienia kolorystyczne w tkaninach o różnych splotach, które będą pasowały do Twojej karnacji niezależnie od sezonu. Indywidualny dobór tkanin, koloru i kroju sukienki od projektanta gwarantuje Ci, że nie spotkasz drugiej dziewczyny w takiej samej jak Twoja.

Nie boimy się żadnych wyzwań. Tworzymy również stroje sceniczne, realizujemy projekty dla firm i osób. Wykonujemy przeszycia krótkich serii, konstrukcje krawieckie, szablony oraz modele wzorcowe.Powiedz nam, co możemy dla Ciebie zrobić!
Napisz: hello@odziezowepole.pl lub zadzwoń: 607 777 690!
Zapraszamy do kontaktu! :)