marzena-ratowska1.jpg

Lubimy gdy nasze ubrania nosi się z nonszalancją i luzem. Mówimy o sobie, że projektujemy "grzeczne sukienki dla anarchistek" Na co dzień jest tyle ograniczeń, zakazów i norm, których trzeba przestrzegać. Po co fundować sobie kolejne, w tak osobistej kwestii jak ubranie…

Nasza propozycja to klasyka z delikatnym „zadziorem”- minimalistyczne formy, łączenie materiałów, detali i ich wykorzystanie inaczej, niż ogólnie przyjęto. To daje większe możliwości i sprawia, że strój staje się bardziej indywidualny. Tworzymy z pasją, od projektu do ostatecznej wersji produktu. Każdy detal jest wykonany przez nas od podstaw i często wykańczany ręcznie. Proponowane przez nas ubrania mają dobrze przemyślaną konstrukcję co w połączeniu z naturalnymi materiałami i precyzyjnym wykonaniem, daje gwarancję dobrej jakości.

Dbamy nie tylko o jakość i wygląd produktu. Tworzymy ze świadomością, że nasze zdrowie oraz samopoczucie zależy od tego co nosimy, jemy, czym się otaczamy… Dlatego w kolekcjach wykorzystujemy materie przyjazne środowisku len, konopie, jedwab, ekologiczną bawełnę, wełnę. Wzory z naszych kolekcji seryjnych szyjemy również na miarę. Realizujemy też projekty na indywidualne zamówienia.

marzena-ratowska2.jpg
marzena-ratowska3.jpg

Odzieżowe POLE to marka z 25-letnią tradycją. To kolekcje krótkoseryjne dla kobiet mających świadomość, że odpowiednio dobrany ubiór staje się praktycznym narzędziem budowania własnego wizerunku i sposobem manifestowania swojej indywidualności. Prócz strojów dziennych można u nas zamówić: suknie ślubne, stroje sceniczne, stroje firmowe i dodatki: torebki, paski, biżuterię, nakrycia głowy…

Nową linią marki jest tworzona raz w roku, kolekcja EkoEgo, szyta wyłącznie z tkanin przyjaznych środowisku. EkoEgo to nie tylko jakość i wygląd produktu, ale również pochodzenie i sposób produkcji. Ideą kolekcji jest bliski związek człowieka z naturą, z otaczającą nas energią, której częścią przecież jesteśmy. Kolory, formy, dźwięki, zapachy „pożyczamy” na chwilę by stworzyć nową jakość.